10 First Valentine’s Day Gifts for Him and Her in 2021

Den svatého Valentýna je na cestě. Pokud jste v novém vztahu a je to váš první den svatého Valentýna, můžete cítit malý tlak, protože jste připraveni ukázat svou romantiku a lásku svému příteli nebo přítelkyni a udělat svůj první den svatého Valentýna plný vzpomínek. Stalo se zvykem, že milovníci dnes dávají své nejvýznamnější dárky, aby vyjádřili svou lásku. Pokud si však nechcete nechat ujít šanci posunout svůj románek na novou úroveň, znamená to, že si musíte vybrat nějaké fantastické a kreativní dárky na Valentýna pro ni i pro něj.

Pokud opravdu nevíte, jak si vedle klasických květin a čokolády vybrat pro ni a pro něj své první kreativní valentýnské dárky, nebojte se, že jste na správném místě. Vybrali jsme 10 nejkreativnějších dárků pro Valentýna pro vaši informaci.

První dárek pro Valentýna

Pánský prsten Thaya

Obecně se věří, že prsten je symbolem manželství, ale nošení prstenu na prostředním prstu znamená, že jste ve vztahu. Dejte sobě a svému příteli prsten, abyste mu vyjádřili svou horlivou lásku! Gravírování stříbrného prstenu 925 od společnosti Thaya se jmény nebo symboly, které patří pouze vám, bude nezapomenutelným a nezapomenutelným tahem. Pokud váš přítel nosí prsten Dyje, dáte mu ho a užívá si ho; můžete nepřímo přísahat svrchovanost ostatním a získat požehnání od lidí kolem vás.

Klávesnice Lofree z černého zlata

Pokud je váš přítel závislý na mechanické klávesnici, pak je klávesnice Lofree z černého zlata perfektní! Mechanická klávesnice Lofree je plná smyslu pro design a má mnoho praktických funkcí, jako je podpora připojení Bluetooth, čtyři nastavitelné bílé LED monochromatické podsvícení, kompatibilní se všemi druhy systémů a elektronických zařízení atd. Jeho tlačítko myši má tvar bramborových lupínků, což je velmi kreativní. Prostě darujte klávesnici Lofree z černého zlata svému příteli jako první dárek na Valentýna, abyste jeho práci přinesli více zábavy.

Sportovní náramek Xiaomi

Pokud je váš přítel sportovním nadšencem, vyberte sportovní náramek, který vám dá najevo zájem. Sportovní náramek má různé funkce, například každodenní sledování srdeční frekvence, množství cvičení atd. Tímto způsobem můžete vy a váš přítel kdykoli sledovat fyzický stav. Kromě těchto základních funkcí má sportovní náramek Xiaomi také mnoho kreativních funkcí, jako je přetahování karet NFC, platby, přijímání hovorů, hraní skladeb atd. Sportovní náramek je ekvivalentem malého mobilního telefonu, který přináší mnoho výhod cestování vašeho přítele .

Mobilní objektiv APEXEL

Pokud je váš přítel nadšenec do fotografování, musíte zvážit, zda mu na podporu jeho zájmu dáte sadu objektivů mobilních telefonů APEXEL. Sada mobilních objektivů APEXEL obsahuje mnoho různých objektivů, jako jsou širokoúhlé objektivy, objektivy typu rybí oko, objektivy se zoomem atd. Zkuste mu dát jako dárek na Valentýna první dárek objektivu smartphonu, aby prozkoumal různé střelecké dovednosti.

Mainstreet Classics Stolní fotbal

Pokud je váš přítel fotbalovým fanouškem, pak stolní fotbal je něco, co nemůžete ignorovat. Stolní fotbal pomáhá uvolnit tlak po práci a dělá si navzájem legraci, když hrajete fotbal se svým přítelem. Bude mít pocit, že vám na jeho koníčcích opravdu záleží a jak skvěle ho podporujete.

První dárek pro Valentýna pro ni

Thaya kroužky pro páry

Dívky mají rádi všechny druhy šperků; prsteny nejsou výjimkou. Rozhodnutí dát prstenům Thaya pro páry jako Valentýna je způsob, jak ukázat, že si vážíte svého vztahu a staráte se o ni, což jí přináší pocit bezpečí. Stříbrné prsteny s tmavě modrou oblohou a poseté hvězdami na povrchu jsou absolutně uměním a symbolem romantiky. Kromě toho prsteny Thaya podporují přizpůsobení, takže gravírování vašich jmen nebo symbolů, které vám patří do kruhu, je na Valentýna opravdu velmi smysluplná věc.

Klávesnice rtěnky Lofree

Rtěnky mají nekonečnou magickou sílu, která svádí každou dívku. Zvažte klávesnici rtěnky Lofree jako její první dárek na Valentýna. Klávesnice rtěnky Lofree vyzařuje ušlechtilý a elegantní smysl, který je speciálně navržen pro vaši dívku. Klávesnice má navíc 72 různých barev, aby uspokojila fantazii vaší dívky o všech barvách rtěnek. Udržujte svou dívku v dobré náladě při práci s touto inovativní klávesnicí na rtěnky Lofree.

Mobilní kardanový ZHIYUN

Snaha o krásu je přirozeností každé dívky. Proto je nutný mobilní gimbal ZHIYUN k pořizování autoportrétů nebo vytváření vlogu s mobilními telefony. Pokud je vaše přítelkyně vlogerkou, vezměte si mobilní kardan ZHIYUN, protože valentýnský dárek si získá její srdce. Díky fotoaparátu ZY, inteligentnímu režimu, ovládání gesty a sledování cílů je vaše fotografování zajímavé a příjemné.

Thaya magic série náhrdelník

Dívka ve svém životě musí mít náhrdelník. Pokud vaše dívka hledá šperk, můžete využít tuto příležitost a být první, kdo jí dá náhrdelník. Stříbrný náhrdelník Thaya integruje různé designové prvky a je jedinečný a inovativní. Návrháři Thaya umí používat křišťálové koule, geometrii a teplé barvy k vytvoření okouzlujícího náhrdelníku. Magický náhrdelník řady Thaya je symbolem naděje a krásy vhodný pro každou dívku jako dárek na Valentýna.

Kosmetika

Jak bylo uvedeno výše, každá dívka nemá odolnost vůči kosmetice, zejména rtěnkám. Nikdy si nemyslí, že jejich kosmetika není na skladě. Různé značky budou mít různé barvy a zvýraznění, takže dívky chtějí prozkoumat různé styly, aby se ukázaly. Ale na co musíte pamatovat, je snaha dostat se přes preference a barvu pleti vaší dívky, nebo je pro vás snadné šlápnout na hrom.

Poslední myšlenka

Jaký druh dárku pro ni nebo pro něj vyberete jako svůj první dárek na Valentýna, přímo naznačuje váš postoj ke vztahu a to, zda se navzájem znáte nebo ne. Vyzkoušejte tedy některé kreativní dárky, které vám navzájem plně vyjadřují lásku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *