4 Amazing Benefits to Online Video Coaching

V roce 2020 se objevil prázdnota-19 a přinesl tvrdé zdravotní, bezpečnostní a sociální podmínky. Dnes stále více podniků operuje z domova a jejich zaměstnanci dělají totéž, protože průmyslová odvětví se snaží udržet růst a pokrok při společenské odpovědnosti. Způsob fungování však mění nejen podniky. Školy, učitelé, univerzity, studenti, dokonce i mladí dospělí směřují k online platformám, aby buď pokračovali ve vzdělávání, kariéře nebo se naučili nové dovednosti nebo talent. A tak se vzestupem vzdálené a online práce přichází vzestup online koučováníkonkrétněji platformy pro video koučování nebo online koučování.

Mnoho lidí online video koučování přijalo, ale pokud si stále nejste jisti jeho výhodami, pak zde jsou 4 úžasné výhody online video koučování.

# 4- Můžete to udělat odkudkoli

První a nejviditelnější výhodou online video koučingu je, že to můžete dělat odkudkoli. Můžete poslouchat na kurzu nebo na přednášce z pohodlí domova, v autě, v tělocvičně. Možnosti jsou na výběr. To je krása online koučování. To nevyžaduje, abyste byli ve třídě, abyste naslouchali nebo se od nich učili. Máte k němu přístup kdykoli a kdekoli chcete. Některé z online koučovacích platforem vám také umožňují stahovat obsah, abyste k němu měli přístup, když jste offline nebo bez připojení k internetu!

# 3 – Můžete se dozvědět, co chcete

K dispozici je online trenér o všem a o všem. To také není přehnané, ať už se o jakémkoli talentu nebo dovednostech chcete dozvědět, pojmenujete to, a existuje online trenér, který je speciálně určen k tomu, aby vás o tom naučil. Pomohou vám naučit nový jazyk nebo dovednosti, které vám mohou pomoci pokročit ve vaší kariéře. Nebo můžete pokračovat v rozšiřování stávajících dovedností, které máte, ať už to souvisí s vaší kariérou nebo ne. To je krása online koučování a učení, spočívá v tom, že si můžete vybírat kurzy stejně, jako vy vybíráte položky z nabídky. Naučit se tyto dovednosti nebude tak snadné jako pohltit tyto pokrmy z jídla, ale bude to stejně uspokojivé.

# 2 – Někteří online trenéři nabízejí akreditované tituly

Mnoho online koučování spolupracuje s institucemi, jako jsou univerzity, a nabízí akreditované kurzy a studijní programy. To znamená, že jakmile úspěšně dokončíte kurz, obdržíte online certifikát o absolvování. Stále více zaměstnavatelů a společností uznává tyto online tituly jako oficiální formu dokončení. Pokud jste například absolvovali online kurz konkrétního kódovacího jazyka, absolvovali jste kurz a získali certifikát, společnosti potvrdí vaše absolvování kurzu a vaše znalosti o daném předmětu!

Online koučové vám mohou pomoci pokročit ve vaší kariéře tím, že vás naučí mnoho dovedností, které máte snadno k dispozici kliknutím na tlačítko. To znamená, že výkonní koučové by měli být technicky zdatní, aby zlepšili koučovací sezení se svými klienty , což vyžaduje profesionální angažovanou aplikaci jako Quenza, skvělý nástroj k použití.

# 1 – Online trenéři jsou sami odborníci

Dnes je spousta online trenérů důchodci vedení společnosti, úspěšné celebrity, uznávaní kuchaři, oceňovaní hudebníci a další prosperující profesionálové. Důvodem, proč se věnují online koučování, je to, že chtějí učit ostatní, jak dosáhnout svého úspěchu. Takže budete získávat znalosti z přímého zdroje. Je velmi těžké duplikovat takovou službu tradičnějšími koučovacími prostředky, zejména s ohledem na to, že online kouč vás v podstatě koučuje jeden po druhém.

Tak na co čekáš? Přemýšlejte o nové dovednosti, o které se chcete dozvědět, a vyhledejte nejlepší platformy online trenérů, ze kterých se můžete učit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *