5 Tips for Buying Your First Holster

Hledáte koupit pouzdro? Jste na správném místě! Zde se podíváme na důležité funkce, které potřebujete vědět při nákupu správného typu pouzdra. Při plánování nákupu nejlepšího pouzdra byste měli nejprve stanovit priority. Při nákupu pouzdra podle svého výběru musíte znát své preference.

Předpokládejme, že jste na trhu s novým pouzdrem, pak je zde několik důležitých faktorů, které musíte zohlednit v nákupním procesu, takže při prvním pokusu najdete „perfektní fit“. Aniž bychom ztráceli čas, podívejme se na nejlepší funkce při nákupu vašeho prvního pouzdra online.

Materiál

Jedním z běžných a efektivních materiálů, ve kterých jsou pouzdra dostupná, jsou polymerová kůže a nylon. Kvalitní pouzdra se nacházejí ve všech třech kategoriích. Nylon a polymer obecně bývají nejobjemnější a méně nákladnou volbou. Další nevýhoda polymeru nebo Kydex pouzdra jsou obvykle křehká s časem a zlomit, a vzhůru je, že jsou velmi levné a snadno vyměnitelné.

Kůže se dobře skrývá a je pohodlná, ale u kvalitnější kůže může být dražší. Jednou z nevýhod koženého materiálu je však to, že pouzdra z něj vyrobená mohou mít tendenci potřebovat čas „vloupání“, aby se přizpůsobily tvaru vaší zbraně, aby správně padly, ale časem se uvolnily. Kožená pouzdra vás ale pravděpodobně přežijí, pokud si vyberete ten nejlepší – i při každodenním používání.

Slušná pouzdra vás mohou stát 50 dolarů, a pokud najdete něco méně než toto, získáte dobrý obchod, nebo výrobce pouzdra prořezává rohy v určité oblasti. Dobré pouzdro může běžně stát 100 $ a více a zdá se to drahé, musíte se zeptat sami sebe, jestli existuje něco, co stojí za váš život?

Retenční kapacita

Je čas, kdy byste byli aktivním uživatelem zbraně; a v těchto případech musíte k vystavení vaší zbraně použít nejlepší pouzdro. The retenční kapacita pouzdra velmi záleží, když jste v riskantní práci jako armáda nebo policista.

V pracovních profilech, kde se potřebujete často stěhovat z místa na místo, by měla být retenční kapacita a požadavky vašeho pouzdra správné. Ujistěte se, že je v případě nouze flexibilní.

Musí správně sedět

Ujistěte se, že jste si vybrali pouzdro, které vám bude dokonale sedět. Pouzdro musí být vyrobeno pro konkrétní zbraň, kterou nosíte. Vaše pouzdro a opasek musí do sebe přesně zapadat, aby nedocházelo k žádnému sklonu a pohybu. Proto si musíte vybrat pouzdro, které správně sedí a je snadno odstranitelné v případě potřeby.

Typy pouzder

To záleží na vašem požadavku, můžete si vybrat správná pouzdra, která splňují vaše požadavky. Může projít pasem a připnout se na několik úhlů. Lidé pracující v oblasti vymáhání práva si vyberou pouzdra na ramenní návazce. Zejména pro hlídače je to správné pouzdro, které můžete hledat. Vyberte si pouzdro, které nejlépe vyhovuje vašim zbraním. Mělo by to být proveditelné podle vašich potřeb a možností.

Podívejte se na bezpečnost

Při rozhodování o pouzdru myslete na bezpečnostní prvky, které potřebujete. Musíte zvážit různé aktivity, které v daný den dokončíte. I když nejste po celý den příliš aktivní, je lepší se připravit na každou situaci. Když hledáte správné pouzdro, musíte se podívat na jeho retenční vlastnosti. Správná pouzdra mohou mít retenční prvky, které zajišťují bezpečné uchycení. Toto přizpůsobení vám pomůže vyhnout se ztrátě kontroly nad zbraní. Většina pouzder obsahuje funkci slyšitelného cvaknutí, která upozorní jeho nosič, když je zbraň ve správné poloze.

Správná volba

Na konci dne přijde pouzdro, které vyberete, na vaše preference a situace, kdy nosíte zbraň. Zvažte tyto tři vlastnosti, které musí pouzdro vykazovat – pohodlí, skrytí a rychlost kreslení – a určete, která kvalita je pro vás velmi důležitá. Další důležitou věcí je příslušenství pouzdra, u kterého si můžete snadno koupit tato společnost za lepší ceny, než je tržní cena.

Zatímco každý typ pouzdra má své výhody a nevýhody, je naším pohledem a názorem na mnoho skrytých držáků, že nejokrouženějším pouzdrem z hlediska pohodlí, skrytí a rychlosti tažení je pouzdro OWB.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *