All You Need To Know Slow Leak In Tire

Četné základní problémy s pneumatikami není těžké rozpoznat, například praskliny v bočnicích, které jsou velmi rychlé. Problémy s pneumatikami, které jsou často nejobtížněji zvládnutelné, jsou také nejobtížněji rozpoznatelné. Řada řidičů například nemá ponětí, jak předcházet, rozlišovat nebo řešit pomalý zlomení alespoň jedné ze svých pneumatik.

Vaše pneumatiky jsou místem, kde se vše stane skutečným ve skutečném smyslu ohledně bezpečnosti a provedení vašeho vozidla. To znamená, že pokud je vaše pneumatika prasklá, můžete být v ohrožení.

Vadná pneumatika způsobuje nízký tlak v pneumatikách, který může snížit počet najetých kilometrů a vystavit vás nebezpečí vítězství. Rovněž snižuje schopnost vašeho vozidla správně se vypořádat, což ztěžuje reakci na krizové situace nebo jízdu v drsném podnebí.

Co je únik pomalé pneumatiky?

Mírné úniky pneumatik jsou malé slabosti pneumatiky, které ji klíčí k tomu, aby po dlouhou dobu po malých částech klesal vzduch. Mírné otvory se liší od běžných úniků pneumatik, protože je nebudete moci zjistit, kromě případů, kdy rozumíte tomu, co hledáte.

Je v pořádku řídit vozidlo s pomalým únikem pneumatik?

Další obecně kladenou otázkou je, zda je chráněno řídit vozidlo, které má pomalý zlom v jedné z pneumatik, přímá odpověď je samozřejmě; ne, velmi dobře může být neuvěřitelně nebezpečné jet na propíchnuté pneumatice. V případě, že jedete pod roztaženou nebo proraženou pneumatikou, změní se pneumatika v nebezpečí vítězství. V případě vítězství se vám nepodaří udržet přilnavost k vozidlu a ukázalo se, že je to pro vás i pro různé řidiče neuvěřitelně riskantní.

Jaké jsou příčiny pomalého úniku pneumatik?

Mírné praskliny v pneumatikách se mohou projevit z různých důvodů, včetně podobných důvodů jako běžné otvory. Například hřebík, který se zachytí ve vaší pneumatice, může způsobit letargický zlom, pokud řez opustí skromnější otvor.

Mírné přestávky se mohou také vytvořit kvůli bezmocné údržbě pneumatik a odporným jízdním podmínkám. Mezi pravidelné příčiny patří:

1. Eroze, zejména ventilu kov-vzduch

2. Věk pneumatik

3. Opotřebení kola, které může způsobit neobvyklé opotřebení pneumatiky, protože do sebe nezapadají tak, jak by měly

4. Poškození korálků

5. Dřík vřetene ventilu

6. Kroucené nebo poškozené kolo

7. Poškozte montážní povrch pneumatiky

8. Poškození propíchnutím

9. Hřebík nebo nečistoty v pneumatikách

Zamezit mírným únikům; udržujte své pneumatiky přiměřeně roztažené, zejména při jízdě v obzvláště teplém nebo chladném klimatu. Kromě toho byste měli vyměnit pneumatiky podle doporučení výrobce, protože jízda na ostřílenější sadě může vést k identickým problémům s koly a pneumatikami.

Jak opravit únik pomalé pneumatiky

Strategie údržby pro a Pomalý únik spoléhá na to, kde je únik nalezen a jak nejlepší je škoda ve své třídě. Například netěsnost v rozchodu pneumatiky může zmizet, pokud ji opraví technik.

V každém případě může únik způsobený nakloněným kolem vyžadovat, aby bylo vyměněno kolo i pneumatika. Kromě toho může únik způsobený erozí vzduchového ventilu vyžadovat buď evakuaci a výměnu ventilu nebo výměnu celé pneumatiky.

Vzhledem k tomu, že mírné netěsnosti je tak těžké najít, je bezpodmínečně nutné přivést vaše vozidlo do obchodu k posouzení. Domácí opravné sady zřídka pracují na zastavení škod způsobených letargickým únikem, protože úniky jsou tak často identifikovány u problémů s originálními pneumatikami nebo koly.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *