Business: Car Accessories to Streamline your Drive Time

Bez ohledu na to, jak dobré je vaše auto, vždy existují způsoby, jak zefektivnit dobu jízdy, aby byla pohodlnější. Pokud ve svém vozidle strávíte hodně času, musí být vaše řidičské zkušenosti co nejpohodlnější. Je nezbytné zásobit se některými užitečnými automobilovými doplňky, abyste svůj každodenní životní styl exponenciálně usnadnili.

Ať už se chystáte na výlet nebo způsoby, jak si vylepšit dojíždění z práce, z vašeho vozu můžete vytěžit maximum, protože získáte jen několik upgradů. Budeme diskutovat o některých z nejlepších automobilových doplňků a gadgetů, které vám usnadní život na silnicích. Pokud cestujete do cizí země, můžete hledat nabídky půjčení auta se vzrušujícími doplňky.

Nejlepší autopříslušenství, které můžete mít ve svém autě

Podívejte se na některé ze špičkových automobilových doplňků, abyste byli na silnici pohodlnější než kdy dříve!

1- Maxboost držák do auta

Máte pravdu – použití mobilních držáků nemusí být komplikované. Tento kulatý magnetický držák můžete umístit do otvoru ve vozidle a umístit zařízení na jeho povrch. Obsahuje čtyři silné magnety, které drží telefon pevně na místě, a to i za jízdy.

2 – Organizátor kufru

Místo toho, abyste si své věci nechali v zadní části vozu, rozhodněte se pro organizátor kufru, abyste mohli věci správně spravovat. Tento úložný kontejner je konstruován se zesílenou základnou, vysokými přepážkami a robustními držadly pro snadné přenášení. Má také protiskluzové dno, které jej udržuje na místě, když je vůz v pohybu.

3- ENOVOE Stínítko do auta

Pokud cestujete v létě, dlouhé cesty autem mohou být obtížné kvůli dlouhým obdobím drsného UV záření. Chraňte své blízké před slunečními paprsky pomocí síťové rolety, protože to pomůže blokovat 97% UV paprsků.

4- Čisticí gel

Ten mazlavý čisticí gel byste si měli nechat v autě. Nejlepší na tomto gelu je, že se může dostat i na nejnáročnější místa, kam typický kousek látky nepůjde. Můžete jej použít k odstranění prachu z větracích otvorů, volantů a palubní desky.

5- Závěs na opěrku hlavy automobilu IPELY

S tímto věšákem na opěrku hlavy autosedačky můžete svou tašku udržet ve svém vlastním prostoru. Vyvarujte se nepořádku ve vozidle a podlahu nechejte dostatečně prázdnou, abyste zajistili dostatek prostoru pro nohy. Připněte jej na přední nebo zadní stranu opěrky hlavy a uložte kabelku, batoh nebo nákupní tašky.

6- Difuzor do auta LTXHMY

Někdy může být vzduch uvnitř automobilů trochu zatuchlý a napnutý. Dopřejte svému prostoru vzpruhu s tímto difuzorem éterického oleje pro vozidlo. Nepoužívá houbové filtry, takže může zlepšit kvalitu vzduchu bez poškození. Funkce otáčení o 360 stupňů také umožňuje rovnoměrné vyzařování olejů a vestavěné porty USB umožňují nabíjení telefonu při jeho používání.

7- Chladič a ohřívač do auta

Pokud dojíždíte celý den, pravděpodobně se snažíte najít způsob, jak udržet jídlo a pití čerstvé (krabička na oběd s ledovým obkladem nestačí, zejména v létě). Objevte autochladič / topení! Jedno z těchto automobilových doplňků pojme až šest plechovek s sodou (což vám poskytne dostatek prostoru pro občerstvení) a udrží vše čerstvé po celý den. Má také nastavení ohřevu, pokud chcete, aby váš teplý oběd zůstal teplý, a snadno se připojí k zapalovači cigaret.

8- Zrcátko do auta QIXI

Kdykoli spěcháte, může být náročné najít si čas na líčení doma. To je přesně to, co můžete udělat s tímto zaklapávacím slunečníkem. Je navržen se šesti LED světly, která vám umožní mít během přepravy jasnější výraz na tváři.

9- Organizátor sedadla

Organizátoři sedadel jsou nezbytní pro udržení organizace vozu a udržení věcí na místě, zejména pokud máte děti. Organizér opěradla sedadla má držák iPadu pro větší pohodlí s dětmi a zajišťuje, že máte dostatek kapes na nabíječky, hračky, ubrousky, plenky, občerstvení a cokoli dalšího, co potřebujete, abyste spokojili své malé cestující.

10- Drop Stop Gap Filler

Už vás nebaví natahovat si ruku pod sedadlo automobilu, abyste našli svůj lesk na rty nebo sluneční brýle? Pokud ano, uzavřete tento prostor vyplněním této mezery. Přichytí se na sponu bezpečnostního pásu a může překlenout mezeru mezi sedadlem a středovou konzolou. Jinými slovy, mění hru a usnadňuje a zpříjemňuje váš zážitek z jízdy.

11- Vyhřívaná deka do auta SOJOY

Když jedete na výlet, potřebujete útulnou elektrickou přikrývku, zejména v zimě, aby vás zahřál. Můžete jej připojit k zástrčce zapalovače cigaret sílu na cestách. Můžete získat přikrývku Sojoy, která má dvě nastavení teploty (vysoké a nízké). Po 45 minutách se deka automaticky vypne jako bezpečnostní opatření.

12- Sada první pomoci

Nikdy nevíte, kdy se objeví hrboly a modřiny. V autě byste měli mít lékárničku, která vám pomůže zvládnout vše, co vám přijde do cesty (aniž byste museli zastavovat v lékárně). Lékárničky, které obsahují vše, co potřebujete k rychlému zvládnutí drobné nouzové situace.

13- Čistička vzduchu do auta

K zajištění kvality čerstvého a čistého vzduchu v autě můžete použít jakýkoli nejlepší čistič vzduchu do auta. Mnoho čističek je k dispozici ve velikosti držáku nápojů a můžete je snadno umístit na palubní desku svého vozu. Nezapomeňte jej udržovat mimo prach a pyl, aby fungoval správně.

Závěr

Proč s časem, který strávíte řízením, udělat auto co nejpohodlnějším a nejbezpečnějším? Proto byste se měli rozhodnout pro tyto autodoplňky. Doufáme, že se vám líbí. Dále, pokud plánujete cestu do Dubaje, doporučujeme vám vzít si auto z RentalCarsUAE. Je to jeden z nejlepších měsíčních Rent a car poskytovatelé, a to znamená, že si můžete dokonce na měsíc půjčit auto. Bez ohledu na to, zda chcete navštívit Dubaj nebo jiné emiráty, můžete ve svém vozidle navštívit kdekoli v SAE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *