How Do I Turn Off AutoCrit Highlighting?

Pokud jde o produkci skvělých fikčních děl, neměla by existovat lepší technika než srovnání vaší knihy s nejoblíbenějšími v historii. Vědět, kde v současné době stojíte proti nejlepším, ukazuje, jak daleko musíte jít, abyste se dostali nebo přiblížili jejich úrovni.

To je jen jeden z mnoha prodejních míst společnosti AutoCrit. Tento online editační nástroj také pomáhá identifikovat chyby ve vašem psaní, jako jsou opakování, nekonzistence POV a nadměrně používaná slova.

Tento skvělý fikční nástroj, jakým je tento software, není bez chyb. Ve skutečnosti, abyste měli větší kontrolu nad svým psaním, samovládce je naprogramováno tak, aby při poskytování návrhů nebralo v úvahu kontext.

To může být zvláště problematické v „nadužívaná slova“, Která zvýrazňuje několikrát použitá slova nebo fráze bez ohledu na to, zda ve svém používání uvažujete záměrně. To vám může poskytnout závratné množství důležitých věcí ke kontrole! Vaše řešení: vypněte zvýrazňování.

Jak vypnout zvýraznění

Neinstalujete do svého počítače AutoCrit; otevřete web a zkopírujete a vložíte svou práci do okna. Poté kliknete na tlačítko, budete analyzovat text a procházet poskytnuté zprávy.

Nyní se zapnutí a vypnutí zvýraznění týká pouze „nadužívaná slova“Sekce. Tato zpráva porovnává prevalenci klišé ve vašem textu a jejich četnost použití v fikce na komerčním trhu. Poté nabídne návrhy, jak přivést váš obsah do statistické ekvivalence s tímto měřítkem.

Jakkoli je to užitečné, ne všechny případy opakování jsou výsledkem nadbytečnosti. Autor se může jednoduše snažit něco naznačit nebo být záměrný s výběrem svého slova. Možná budete chtít vypnout zvýraznění pro některé z těchto výrazů, abyste nakonec nebyli zmateni vlastní analýzou.

Zapínání a vypínání zvýraznění nadužívaných slov v zásadě zahrnuje zaškrtnutí a odškrtnutí políček vedle slov. Tímto způsobem jsou okamžitě zvýrazněna pouze slova s ​​zaškrtnutými políčky. Tím zabráníte matoucím výrazům používaným záměrně pro ty, které se používají nadměrně.

Proč používat AutoCrit?

Nyní, když jsme prošli AutoCritemhlavní, důležitý„Chyba a její řešení, pojďme řešit výhody softwaru. Proč byste měli používat tuto online platformu pro úpravy své práce?

Poskytuje nestranný pohled na váš román

Jedním z důvodů, proč je pro autory obtížné upravit vlastní dílo, je jejich hloubka zapojení do příběhu. Vědí to nazpaměť, což je někdy oslepuje před technickými chybami jejich návrhu.

AutoCrit vám umožňuje překonat tuto znalost vaší práce, odstranit vás z příběhu a poskytnout vám jeho nestrannou perspektivu. Jednou z jeho hlavních funkcí je zvýraznění nejrůznějších chyb při psaní na místě a nabídka návrhů na zlepšení.

Zaměřuje se na to, co považujete za chyby

Ne vše “nadužíváno„Slova zvýrazněná AutoCritem jsou chyby. Mohla by to být slova nebo fráze, které autor umístil záměrně, což ovlivňuje integritu příběhu. Zvýraznění těchto konkrétních výrazů můžete zabránit zrušením zaškrtnutí políček vedle nich.

Pokud se pokoušíte zkontrolovat stimulaci a hybnost, je pro ně k dispozici samostatná karta. Totéž platí pro sekce se silným psaním, výběrem slov a dialogem.

Tyto zprávy pomáhají určit konkrétní oblasti ve vaší práci, které je třeba vylepšit. Při kontrole těchto karet můžete řešit aspekty psaní podle pořadí podle priority a svůj koncept dokončit bez přílišného škytání.

Pomáhá vám růst jako spisovatelka

Jednou z nejlepších věcí na AutoCritu je to, že vám pomůže rozpoznat nestandardní práci a odvrátit se od ní. Pravidelné porovnávání vašich návrhů s některými z nejlepších beletristických děl historie jistě posílí vaše standardy psaní mnoha způsoby.

Bude pro vás snazší identifikovat běžné chyby a vyhnout se jim. Rovněž si osvojíte hlubší pochopení toho, o čem je silné psaní, a tvrdě pracujete, abyste svým čtenářům poskytli soulad.

Umožňuje vám pracovat rychleji

Koncepty mohou někdy projít nesčetnými koly kopírování. Je to proto, že lidské oči nejsou obvykle tak účinné při detekci chyb jako stroje. AutoCrit vám pomůže omezit kopírování, což by mohlo vést k tomu, že váš rukopis bude publikován dříve.

Šetří vám peníze

S AutoCritem možná nebudete muset najmout editora hned na začátku. Svůj původní koncept můžete spustit na softwaru a upravit jej sami. To znamená, že v době, kdy projde lidským editorem, nemusí být zdaleka zapotřebí tolik úprav. To vám ušetří čas i peníze.

Upravit fikci pomocí AutoCrit

Tam, kde vyniká AutoCrit, je střih beletrie. Je to proto, že fikční díla jsou náchylná k opakování slov v průběhu příběhu. Pokud si myslíte, že opakování konkrétních slov je pro příběh kritické, měli byste obejít předkonfigurované programy, které budou tato opakování hlásit jako chyby. Zrušením zaškrtnutí políček před výrazy pod „nadužívaná slova“, Můžete to udělat s AutoCritem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *