How to Retain Developers With Gifts and Incentives?

Pro zkušeného vývojáře prakticky neexistuje nedostatek příležitostí, pokud jde o zaměstnání. Schopnost vynulovat přesně to, co musíte udělat, abyste zajistili, že zůstane ve vaší společnosti, není vždy nejjednodušší, zvláště pokud jste vlastníkem malého startupu a nemůžete vždy odpovídat platům nebo balíčky výhod, které mohou nabídnout větší společnosti. Pobídnutí vývojářů malými „spiffy“, jako jsou dárkové poukazy do oblíbených obchodů nebo restaurací, vám pomůže zajistit, že vaši vývojáři budou pro vás tak rádi pracovat, nebudou ani přemýšlet o tom, že by hledali zaměstnání jinde!

Dary a pobídky pro zaměstnance pro pozitivní dopad nemusí být extravagantní nebo drahé. I malá dárková karta v hodnotě 5 $ do kavárny může rozjasnit den vývojáře, který potřebuje trochu vyzvednutí. Každý má rád uznání za dobře odvedenou práci. Tím, že svým vývojářům během cesty poskytnete malé pobídky, motivujete je, aby každý den uvedli do hry „A“, a ujistěte se, že pro vás pracují šťastně!

Malé známky uznání pro vaše zaměstnance nemusí být vždy založeny na výkonu, a to buď: rozdávání drobných dárků vývojářům, kteří oslavují zvláštní milník, jako jsou narozeniny nebo pracovní výročí, může jít dlouhou cestou, když přijde k udržení zaměstnanců, což může pomoci snížit vaše náklady na nástup a školení nových zaměstnanců, stejně jako vnést do vaší organizace „rodinnou“ atmosféru a vytvořit ucelenou komunitu zaměstnanců. Není divu, že zaměstnanci, kteří mají rádi práci a mají pocit, že jsou oceňováni, nemají tendenci hledat zaměstnání jinde!

Pokud jste to ještě neudělali, nyní je čas prozkoumat dary a pobídky, které vašim vývojářům pomohou motivovat. Dobrým zacházením se členy svého týmu a udržováním jejich spokojenosti s jejich prací a jejich společností zajistíte dlouhodobému většímu úspěchu vaší organizace a zaměstnanců, nemluvě o reputaci skvělé společnosti, pro kterou můžete pracovat!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *