How to Speed Up the Contract Signing Process by 200%

Získání požadované smlouvy je jedním z nejlepších pocitů na světě.

Zdlouhavost podpisu smlouvy jej však může zpomalit na procházení a čím déle se zvyšuje, tím větší je šance, že smlouva propadne.

Dobrou zprávou je, že jej můžete zrychlit až o 200 procent pomocí následujících tipů:

Získejte profesionálního vyjednavače smluv

Není nic takového jako získat pomoc odborníka na vyjednávání smluv při uzavírání zásadních smluv. Pokud chcete zlepšit proces vyjednávání smlouvy, musíte kontaktovat parleypro.com.

Většina podniků používá řešení pro správu smluv, a vy byste měli také. Proces je od začátku do konce nekonečně plynulejší a vy se můžete soustředit na vyžehlení klíčových bodů u klienta. Šetříte také čas a peníze a produkujete kvalitnější kontrakty pro lepší zážitek na obou stranách.

Navazujte včas

Nestačí poslat návrh a počkat, až vám klient zavolá. V dnešním světě je sledování stejně důležité jako zaslání smlouvy a naděje na dobré zprávy.

Přihlašování s následným sledováním je výtvarné umění. Příliš brzy na to, abyste mohli být odloženi, a příliš pozdě a klient na vás již zapomněl (a odešel s konkurencí).

Následně zavolejte nebo pošlete e-mail několik dní po odeslání smlouvy. Můžete se také zeptat, jestli existuje něco, co potřebují, aby byla dohoda uzavřena a v tašce.

Vdechněte pocit naléhavosti

Pokud víte, jak vytvořit výzvu k akci, pak je to zhruba stejné, kromě toho, že místo toho ve smlouvě vytvoříte pocit naléhavosti.

První věcí, kterou musíte udělat, když dokončíte smlouvu, je stanovení časové osy a data splatnosti. Nepředpokládejte, že si to klient přečte a brzy se rozhodne.

Dobrým způsobem, jak to vštípit, je nastavit „datum vypršení platnosti“ nebo například říct, že vaše nabídka je dobrá například pouze na 7 až 10 dní. Jinak můžete nabídnout bonus, když podepíší smlouvu ve stanovenou lhůtu.

Posunout své vyhlídky, abyste jednali dříve, není špatná věc. Koneckonců, podepsaná smlouva znamená, že budete schopni splnit svůj konec dohody dříve.

Využijte technologii ve svůj prospěch

Elektronické dokumenty jsou budoucnost a měli byste je použít k rychlejšímu procesu podpisu smlouvy.

Staré podepsání smlouvy je pomalé, těžkopádné a archaické. Dny, kdy jsou smlouvy faxovány nebo zasílány kurýrem, jsou pryč – pokud to chcete udělat dříve, budete muset jít s dobou.

Digitální dokumenty se pohybují rychleji než papírové a lze je ukládat prostřednictvím zařízení, jako je flash disk, počítač nebo dokonce smartphone. K dispozici jsou online nástroje, aplikace a software pro podepisování dokumentů, které lze zaslat e-mailem.

Jakmile to váš klient schválí, může jednoduše digitálně podepsat, aniž by musel dělat cokoli jiného.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *