How to Utilise Onsite Optimisation to Climb the SERP Rankings

Dělá vaše společnost vše pro zlepšení viditelnosti? Drtivá většina podniků dnes má online přítomnost, protože se stáváme stále více digitální společností. A umístění na první stránce Google pro oblíbené vyhledávací dotazy je jednou z hlavních priorit každého podniku, který chce přilákat nové zákazníky. Důležitost být na první stránce nelze podceňovat – předchozí studie to ukázaly 71,33% vyhledávání vedlo ke stránce jedním organickým kliknutím. Pro srovnání, stránky dvě a tři dohromady činily pouhých 5,59%.

Google’ Pokyny pro hodnocení kvality vyhledávání nabízejí cenný vhled do toho, co vyhledávače hledají, a data dokazují, že je důležité být na první stránce. Může to mít zásadní význam pro úspěch firmy, ale neexistuje snadná oprava, která by vás mohla přes noc dostat z pozice 50 do top 10. Místo toho existuje řada faktorů, které mohou přispět k vyššímu hodnocení SERP. Tady jsou jen čtyři z nich.

Mobilní optimalizace

S mobilní procházení, které již dávno předběhlo využití plochy, je zásadní, aby byl váš web použitelný na všech zařízeních – včetně mobilních, stolních i tabletových. To bude vyžadovat určité vývojové práce, jako je změna měřítka obrázků, a zajištění toho, aby váš web plně reagoval na všechna rozlišení obrazovky.

Technické SEO

Technické SEO má spoustu aspektů a některé požadované změny se mohou cítit ohromující. Jako výsledek, mnoho podniků zadává tuto práci externě a využívá služeb odborníků na SEO provést audit a radit a / nebo dohlížet na následné kroky, které je třeba přijmout. Mohou zahrnovat kontrolu chyb při procházení, kontrolu profilu zpětného odkazu, úpravu duplicitních značek nadpisů a meta popisů, kontrolu indexace webu a hodnocení kvality obsahu na vašem webu.

Uživatelská zkušenost

Web je UX zahrnuje všechny aspekty interakce uživatele s vaším produktem, službou nebo společností a jeho důležitost nelze podceňovat. Zajištění poutavého a snadno použitelného webu může hrát zásadní roli ve vašem úspěchu. Nejprve je třeba, aby se na vašem webu snadno procházelo, a nabídlo spotřebiteli jasnou cestu, která snad povede k prodeji nebo konverzi. Obsah na vašem webu musí poskytovat hodnotu a musí být důvěryhodný a důvěryhodný, zatímco web by měl také obsahovat designové prvky, které v uživateli vyvolávají požadované emoce.

Vytváření odkazů

Není pochyb o tom Vytváření odkazů zůstává zásadní pro hodnocení žebříčku takže je to součást vaší strategie, kterou byste neměli přehlížet. Je to hodně o kvalitě nad kvantitou – Google dokáže rozpoznat a znehodnotit spamové odkazy – takže musíte zajistit, aby vaše přidala hodnotu. Toho lze dosáhnout vytvořením vysoce kvalitního obsahu, opravou stávajících nefunkčních odkazů na váš web a nárokováním zmínek o nepropojené značce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *