odmítnutí odpovědnosti

Pokud potřebujete další informace nebo máte jakékoli dotazy týkající se odmítnutí odpovědnosti na našich stránkách, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na adrese admin@mhrskincare.com. Naše odmítnutí odpovědnosti bylo generováno pomocí generátoru odmítnutí odpovědnosti .

Disclaimers for Všechny Tipy Info

Všechny informace na tomto webu – https://mhrskincare.com/ – jsou zveřejněny v dobré víře a pouze pro obecné informační účely. Všechny tipy Info neposkytuje žádnou záruku za úplnost, spolehlivost a přesnost těchto informací. Jakákoli akce, kterou podniknete na základě informací, které najdete na tomto webu (Všechny Tipy Info), je výhradně na vaše vlastní riziko. Všechny tipy Info nenese odpovědnost za žádné ztráty a / nebo škody v souvislosti s používáním našich webových stránek.

Z našich webových stránek můžete navštívit další webové stránky pomocí hypertextových odkazů na tyto externí stránky. I když se snažíme poskytovat pouze kvalitní odkazy na užitečné a etické webové stránky, nemáme žádnou kontrolu nad obsahem a povahou těchto stránek. Tyto odkazy na jiné webové stránky neznamenají doporučení pro veškerý obsah nalezený na těchto stránkách. Vlastníci a obsah stránek se mohou změnit bez předchozího upozornění a mohou nastat dříve, než budeme mít příležitost odstranit odkaz, který se mohl pokazit.

Uvědomte si také, že při opuštění našeho webu mohou mít jiné weby odlišné zásady ochrany osobních údajů a podmínky, které jsou mimo naši kontrolu. Než se zapojíte do jakékoli činnosti nebo nahrajete jakékoli informace, nezapomeňte si přečíst zásady ochrany osobních údajů těchto webů a také jejich „podmínky služby“. Naše zásady ochrany osobních údajů byly vytvořeny generátorem zásad ochrany osobních údajů .

Souhlas

Používáním našich webových stránek tímto vyjadřujete souhlas s naším odmítnutím odpovědnosti a souhlasíte s jeho podmínkami.

Aktualizace

Pokud tento dokument aktualizujeme, upravíme nebo provedeme jakékoli změny, budou tyto změny prominentně zveřejněny zde.