Old School RuneScape Guide – Best Tips and Tricks for Leveling Crafting

Old School RuneScape je masivně multiplayerová online videohra, která se odehrává ve světě s fantasy tématikou. K dispozici je několik hratelných postav a před zahájením hry si hráč musí vybrat svou oblíbenou postavu a skočit do země se základní úrovní. Dosažení vyšších úrovní by mohlo být snem každého, ale hráči musí strávit nekonečné hodiny, aby dosáhli pozice svých snů ve hře. Během hry mohou hráči spolu komunikovat pomocí živého chatovacího systému s možností získávat nové přátele a budovat cechy.

K dispozici jsou dvě různé verze, například Free a Membership. Účet zdarma má omezené funkce, zatímco hráči s placeným členstvím si mohou užít nekonečné luxusní funkce a mnoho dalších položek. Hráči zdarma Old School RS účty potřebovat koupit OSRS GP pokračovat dál a zvýšit úroveň svých účtů. Kromě toho byste měli vědět, že řemeslné předměty a zbraně jsou důležitou součástí, kterou se musíte naučit, abyste si udrželi silnější přilnavost během hry. Ostatní vás mohou snadno sundat, pokud nevíte, jak se bránit a jak během bitev používat zbraně. Proto vám přinášíme několik nejlepších Pro tipů, jak po celou dobu vylepšovat své dovednosti, abyste se stali mistrem.

O úroveň výš pomocí drahokamů

Většina hráčů dělá chyby tím, že se snaží naučit se vylepšovat své postavy, místo toho, aby se učila nové věci a způsob výroby předmětů. Víte, že sbírání drahokamů vám může pomoci zvýšit úroveň vaší postavy, ale slouží jako nejrozsáhlejší způsob, jak zvýšit vaši úroveň. Tímto způsobem můžete přijít o spoustu zlata, abyste splnili cíle. Nebudeme navrhovat uvedenou metodu, protože vám vloží do kapsy obrovský důlek.

O úroveň výš pomocí Battlestaves

Kromě systému craftingu mají hráči také zvýšit úroveň svých magických dovedností, což se může osvědčit jako nejlepší metoda craftingu, jakou se můžete naučit. Možná víte, že hráč musí dosáhnout úrovně 54, než se začne učit schopnosti podle uvedené metody. Poté mohli hráči použít tuto metodu až do úrovně 99 a generovat zisk, pokud chce hráč dobít kouli.

Použijte Bezmotorové koule k postupu na vyšší úroveň

Po dosažení úrovně 46 hra odemkne novou schopnost provádět foukání skla. Bylo by skvělé vědět, že každá bezmotorová koule, kterou hráč vyrobí, může získat více než 52 zkušeností. I když je zmíněná metoda o něco pomalejší než jiné způsoby, je to nejlevnější způsob, jakým můžete postavu vylepšit.

Použijte stříbrné šperky k postupu na vyšší úroveň

Rádi se podělíme o nejlepší metodu, kterou můžete použít ke zvýšení úrovně svého účtu. Je to Stříbrná ruda, kterou můžete použít k výrobě šperků; výsledky však ukazují vyšší zisk ve prospěch hráčů. Doporučujeme vám běžet mezi svým řemeslným prostorem a bankou Edgeville se svatou formou a stříbrnými rudami, abyste si vylepšili své řemeslné dovednosti.

Zlaté šperky

Povýšení znamená, že se váš zisk mnohonásobně zvýší a na váš stůl vám přinese několik odměn a bonusů. Tady je způsob, jak můžete použít výše uvedenou metodu:

 • Úroveň 5 až 6 – Zlatý prsten
 • Úroveň 6 až 8 – Zlaté náhrdelníky
 • Úroveň 8 až 20 – Zlaté amulety
 • Úroveň 20 až 22 – Safírové prsteny
 • Úroveň 22 až 24 – Safírové amulety
 • Úroveň 24 až 31 – Safírové amulety
 • Úroveň 31 až 40 – Smaragdové amulety
 • Úroveň 40 až 43 – Rubínové náhrdelníky
 • Úroveň 43 až 50 – Diamantové prsteny

Ačkoli tato metoda končí a zanechává vám obrovský zisk, hráči si musí pomocí Grand Exchange koupit spoustu spotřebního materiálu.

O úroveň výš s keramikou

Existuje ještě další způsob, jak se můžete rozhodnout o úroveň výš v tvorbě pomocí keramiky. Bude to fungovat dokončením úkolů, které najdete v Faladorově tvrdém deníku. Dodržování uvedené metody vám umožní přístup k jílům, které potřebujete, spolu se zdrojem vody.

 • Úroveň 1 až 7 – Prázdné hrnce
 • Úroveň 7 až 8 – Koláče
 • Úroveň 8 až 99 – Mísy

Monotónnost je nejlepší způsob, jak použít uvedenou metodu. Výsledek bude více, než jste čekali, až se dostanete do drážky pro výrobu misek.

Brnění

Při hraní se hráči musí naučit při spuštění hry od úrovně 1 až do konce úrovně 99. Hlavní věc, kterou hráč potřebuje vědět, je, jaké typy předmětů nabízejí více výhod, pokud jde o to, kolik zkušeností si můžete vzít při odhalení toho, kolik zlata je náboj položky. Podle uvedené metody skončí čistá ztráta přes 72 652 121 zlata. Před spuštěním uvedené metody se hráči musí ujistit, že shromáždili všechny uvedené objekty:

 • Úroveň 1 až 7 – Kožené rukavice
 • Úroveň 7 až 9 – Boty z kůže
 • Úroveň 9 až 11 – Kůže z kůže
 • Úroveň 11 až 14 – Vambraces of Leather
 • Úroveň 14 až 18 – Kožená těla
 • Úroveň 18 až 28 – Chaps of Leather
 • Úroveň 28 až 99 – Těla z tvrdé kůže

Využijte energetické lektvary k postupu na vyšší úroveň

Tato hra obsahuje řadu energetických nápojů, které hráč může použít k rychlejšímu než průměrnému pohybu k výrobě cenných předmětů. Pravděpodobně může hráč za hodinu při průměrné rychlosti vyrobit až 750 položek během jedné hodiny. Po získání lektvaru energie se počet zlepšil na 1000 položek za hodinu pro efektivní hráče. Uchopení energetického nápoje by vám proto pomohlo vyrobit více předmětů vysokou rychlostí.

F2P – Nejlepší úkoly

Plnění náročných úkolů je jedním z nejrychlejších způsobů, jak se dostat na vyšší úroveň, než broušení. Hráči proto musí plnit úkoly co nejrychleji při hledání předmětů a různých způsobů výroby zlata. Jsou zmíněny tři vzrušující úkoly, které vám nabídnou řemeslnou zkušenost pro hráče, kteří používají F2P.

 • Sheep Shearer – Poskytne vám až 150 zkušeností
 • Goblin Diplomacy – Po dokončení úkolu si popadnete více než 200 zkušeností
 • Misthalin Mystery – na váš účet bude přidáno až 600 zkušeností.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *