Older Brides and Grooms: A Committed Partnership

Pohlaví a věkové stereotypy se staly v každodenním životě poměrně přirozenou věcí. V dobrém i horším případě má tento proces obrovský dopad na různé aktivity lidí, včetně jejich offline a online vztahů. Například se často věří, že starší nevěsty mají menší nebo téměř žádnou šanci najít svou lásku – jsou prostě z tohoto vztahově orientovaného konkurenčního trhu. Mnoho lidí si zároveň myslí, že muži mají vyšší počet kandidátů než ženy, když je generační rozdíl pro druhé považován za nerozbitnou bariéru.

Čemu byste tedy měli věřit? Jak ukazují praxe a statistiky, obecný věk manželství se po celém světě postupně zvyšuje. Nejprve se zaměříme především na vybudování dobré kariéry a teprve poté investujeme čas a prostředky do plánování rodiny. To se týká obou pohlaví.

Navíc počet manželství způsobených online seznamováním párů byl zvýšen a je nepravděpodobné, že by někdy přestal nabývat na síle. I když existuje více stereotypů ohledně randění, online i offline, přesněji řečeno, realita ukazuje opak: skutečné lásce neexistují žádné hranice. Stačí se podívat!

Preference partnerů v průběhu celého života: Pravda nebo lež?

Pokud jde o lásku a vážná partnerství, dokonce i ti, kteří se v oboru cítí docela zkušení, se mohou cítit plachě nebo nevěřícně při hledání vhodné spřízněné duše. Vzhledem k počtu existujících stereotypů a mýtů se zdá výzva ještě zdrcující. Není však zdaleka hodné rozhodnutí důvěřovat slovní víře někoho. Kdo říká, že starší ruské nevěsty nebo vyspělejší italští podkoní nebudou moci společně najít štěstí? Online seznamovací služby jsou tu, aby prolomily všechny možné bariéry.

Ženy ve věku nad 30 let nemohou přitahovat muže

Tento stereotyp bude znít povědomě pro různé obyvatele z celého světa. Obecně se věří, že muži chodí s někým mladším, zatímco ženy dávají přednost partnerům stejného věku nebo dokonce starších. Samice nad 45 let se v této perspektivě dokonce nazývají „generací planktonu“, protože jejich šance najít lásku po určitém věku se postupně snižují na nulu.

Avšak tam, kde je poptávka, bude odpovídající nabídka. Už jste někdy slyšeli o věkově specifických platformách? Samozřejmě se může zdát komplikované potkat partnera na webu, na kterém se může účastnit každý dobrovolník. Vyhrazené platformy pro starší nevěsty a ženichy umožňují zúžení skupiny kandidátů a celkové vyhledávání je výhodnější.

Pravdou je, že každý má touhu seznámit se se spřízněnou duší. To znamená, že takový člověk by měl rozumět vašim přesvědčením, touhám a mít podobné nebo stejné zájmy a koníčky. I když to přitahuje opak, hlavní principy života a rodiny se nemají stát příčinou vašich hádek a sporů.

Postupem času se názory a touhy mění. Proto se muži ve 40 letech pravděpodobně bude zdát rozhovor s krásnou dámou kolem jeho věku příjemnější, nezávislejší a svobodnější než s mladší, ale dívkou. Generační propast není jen slovo, takže myslet si, že právě vzhled ovlivňuje lásku, je jistá chyba.

Online seznamka nemá žádný vztah s vážnými vztahy

Online seznamování je často spojováno s propojovací kulturou. Čím jste starší, tím je pravděpodobnější, že budete hledat a snít o dlouhodobých a seriózních partnerstvích. To je další důvod, proč zmařit dříve zmíněný mýtus. V několika případech mají mladé dámy a pánové větší zájem o to, aby se rozvíjeli jako jednotlivci a nezávislí členové společnosti. Oženit se je rozhodnutí spojené s četnými povinnostmi a spojit spoustu aktivit se může ukázat jako Mission Impossible.

Když už máte více než 30 let, určitě víte, co chcete a jaké chování a životní postoj jsou přijatelné a lepší. Online seznamování je o komunikaci a hledání lidí, s nimiž byste se ve své každodenní rutině nikdy nesetkali.

Pokud člověk čelí situaci, kdy je osamělý ve svých 30 letech a více, je pravděpodobnost, že s některým z kolegů začne chodit nebo s cizími lidmi z barů nebo restaurací, minimální. Díky online službě lidé hned od začátku vědí, zda má dotyčný partner zájem o vážné záležitosti nebo ne – portfolia jsou užitečná.

Podle statistických údajů byla přibližně jedna třetina sňatků v USA založena v posledních letech na online seznamování. Chcete-li říci, že pro flirtování můžete najít pouze partnery, zní to jako lež, že?

Doporučení pro datery starší 30 let

Život bezpochyby nekončí, když vaše mládí odletí. Každý věk je ve svých konkrétních pojmech dokonalý, takže záleží jen na vás, jak dobře můžete nabízené příležitosti využít. Totéž platí o online seznamování. Zde je několik odborných tipů, jak zefektivnit a zefektivnit vaši virtuální komunikaci:

  • Upřednostňujte upřímnou nohu – protože mnozí věří, že jejich věk není nejlepší čas na hledání lásky, předstírají, že jsou někým jiným online, a skryjí o sobě pravdivé informace. Jen si však představte, jak škodlivý bude tento přístup, když budete mít štěstí, že najdete spřízněnou duši v hluboké aplikaci pro randění.

Vždy je velkým zklamáním objevit osobu, které jste věřili, že měla na sobě masku. Rozhodli byste se začít znovu s tímto podvodníkem-cizincem? Abyste se vyhnuli jakýmkoli chybám a rizikům zničení vašeho partnerství, je lepší zůstat na bezpečném místě a říkat pravdu, nic než pravdu.

  • Realistická očekávání – to je další stránka problému ageismu online. Když se díváte na specializované platformy, je snadné vás dohonit zářícími profily jako ABC. Zároveň platí, že čím je člověk starší, tím je pro něj snazší kandidáta odmítnout kvůli ne tak skvělému prvnímu dojmu.

Morálka příběhu je, že neexistují žádní ideální lidé, s nimiž by se budovala láska. Dokonalé zápasy nepopisují osobnosti, které jsou v každé činnosti nejlepší. Tito nápadníci jsou přesně to, co hledáte: mohou mít své vlastní problémy a být nemocní a unavení ze svého šéfa a práce, ale cítí se pohodlně a chtějí vás mít kolem sebe, co nejvíce vás podporovat a povzbuzovat. Buďte realističtí a nevylučujte své šance najít nedokonalého, ale nejlepšího partnera.

  • Něco nového, něco starého – pokud jde o hledání lásky nad 30-40-50, skutečnost, že znáte svůj vkus, může hrát špatnou hru na vaše úmysly: nikdo neříká, že máte právo něco změnit o tom či onoho partnera učit je. Může se zdát, že dosažené zkušenosti stojí za sdílení na 100% a v plném rozsahu, ale proč nezkusit nový vztah, aniž byste do nich vzali veškerá zavazadla ze svého života?

Nespěchejte a užijte si komunikaci, nikoli problémy nebo zklamání – najděte si pozitivní momenty a diskutujte o koníčcích atd. Lidé ve věku nad 30 let tradičně neradi poznávají nové lidi z různých prostředí a kultur a dělají z nich sociální kruh, ale to stojí za vyzkoušení.

Sečteno a podtrženo

Na konci dne je hlavní zůstat sebevědomý, bez ohledu na to, co vám říká společnost a rozšířené stereotypy. Ten, kdo hledá, určitě dříve či později určitě najde to, po čem touží. Online seznamování umožňuje lidem ignorovat věkové nebo genderové bariéry a začít komunikovat se zajímavými partnery právě teď.

Ženy nesmějí jen psát první – jsou to vítány. Pokud si chcete více povídat, udělejte to a nepřemýšlejte o omezeních. Poslouchejte svou intuici: chemie a harmonie mezi partnery vás provede všemi možnými negativními aspekty randění.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *