Social evolution of mobile gaming

S nástupem pandemie se sociální aspekt v mobilních hrách rychle dostal do popředí.

Pocit šťastnosti a sociální hraní jsou dva faktory, které jdou ruku v ruce, když hrajete svou oblíbenou mobilní hru. Vývoj sociálních mobilních her však teprve začal.

Lidé nyní používají mobilní hry jako sociální sítě

Sociální sítě jsou volně definované platformy. Dokud mohou lidé spolu komunikovat, např. Prostřednictvím chatu nebo zpráv ve hře, musí existovat komunita.

Například při hraní UFA350 můžete chatovat s přáteli nebo blízkými. Kasinové hry a mobilní hazardní hry mohou mít největší užitek, protože je to koneckonců především společenské setkání.

Sociální připojení jsou stejně důležitá jako kdykoli předtím

Lidé mohou udeřit dvěma ptáky jedním kamenem, když hrají mobilní hry a komunikují s ostatními.

Když se účastníte nějakého koníčku, je tu pocit potěšení, a právě chatování s lidmi může jednotlivce zvednout, když se cítí modří.

Mobilní hry získávají na síle, protože jsou velmi přístupné a nabízejí širokou škálu žánrů. Existují hyper ležérní hry a jednoduché, které nevyžadují přemýšlení, zatímco ostatní lidé ocení například složitost strategické hry nebo střílečky zdarma pro všechny.

Sociální pokrok na internetu

Může být nemyslitelné představit si hraní her s lidmi z celého světa před 30 lety, ale je to v dnešní společnosti normou.

Totéž platí pro sledování lidí, jak hrají videohry. Nyní se to děje na YouTube, Twitch a dalších rozvíjejících se platformách zaměřených na publikum.

V trendu budou pokračovat technologie jako VR. Brzy budete moci virtuálně „navštívit“ domov někoho jiného, ​​nebo se mohou konat e-setkání, kde se přátelé mohou scházet v „místnosti“ a hrát karetní hry nebo deskové hry. Je jen otázkou času, než se to stane realitou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *