The C.F. Orr Stakes 2021 – Latest News History & Tips

CF Orr Stakes je přední závodní dostihová soutěž Melbourne, Austrálie. Sdružuje konkrétní plemeno koní známé jako plnokrevník, které je známé pro dostihy. Kůň by měl mít účast na Weight of Age, protože jeho adaptabilita na dostihy je jedinečná. Šampionát se koná v Caulfield Recourse, kde se zúčastnění koně musí ucházet o 1400, aby určili vítěze.

Šampionát dostal své současné jméno od Charlese F. Orra, bývalého manažera dostihových závodů z Williamstownu. Před přesunem na dostihové závodiště v Caulfieldu došlo k závodu na dostihovém závodišti Williamstown, které bylo od té doby uzavřeno. Na počest padlého tajemníka a předsedy organizačního výboru závod byl přejmenován na CF Orr Stakes.

Historie závodu

Původní trať ve Williamsonu byla 1600 metrů, kde se závod konal 15 let. Od té doby závodní vzdálenost oscilovala mezi 1400 a 1600 a nakonec se ustálila na 1400 v roce 1973. Stejně tak se závodní dráha střídala mezi 5 závody, než se v roce 1997 usadila na současném Caulfieldu.

Závod se rozrostl z principiálního závodu v roce 1925 a v roce 1993 dosáhl statusu skupiny 1. Díky tomu je v Melbourne první dostihovou soutěží. Za posledních 10 let vyhrál Typhoon Tracy šampionát dvakrát (2010 a 2011). Od té doby žádný plnokrevník nevyhrál vícekrát závod, včetně panujícího Alabama Express.

Mistrovství 2021

Dostihové závodiště v Caulfieldu bude hostit letošní vydání 6. února 2021. Představí všechny koně Thoroughbred Weight of Age z celé země. Neexistují žádné kvalifikační závody, díky nimž je závod konečným. Vítěz si odnáší peníze v hodnotě 500 000 $.

Typ sázek dostupných pro hráče

  • Vítěz – umístění sázek na koně, který zvítězil v soutěži.
  • Quinella – předpovídání, který kůň skončí v pozici 1 a 2 v tomto pořadí
  • Trifecta – umístění kůlu na koně, který skončí na pozicích 1, 2 a 3.
  • První 4 – hráč musí chronologicky předpovědět koně, kteří dokončí závod na prvních 4 pozicích. Vzhledem k souvisejícímu riziku jsou šance relativně vyšší.
  • Sázejte na místo – zahrnuje sázení na koně v naději, že skončí mezi prvními třemi. Šance jsou menší, protože pravděpodobnost je vyšší.

Sázení na sázky CF Orr

Přejděte na preferovaný web sázení, nejlépe neds.com.au. Vložte dostatek peněz na účet, který může trvat po celou dobu sázení.

Rozhodněte se o svém preferovaném trhu uvedeném výše, prozkoumejte předchozí výsledky a zúžte se na nejpravděpodobnější výsledek. Vložte sázku, potvrďte sázku před schválením sázky.

Sledujte závod naživo nebo na vyhrazených obrazovkách, abyste zjistili, zda váš výběr vyhraje nebo ne. Berte to však jako jakékoli jiné sázení na dostihy. Vyhrajte nebo prohrajte, sázení je zábava, považovaná za mimoškolní aktivitu.

Black Heart Bart je favoritem vítězství všech zúčastněných koní.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *