The Way SetSchedule Reviews Real Estate Data

Kdykoli se na scéně objeví nová technologie, hledají inovátoři způsoby, jak ji použít v různých průmyslových odvětvích. Umělá inteligence rozhodně není výjimkou; bylo by těžké najít odvětví, kde by lidé neexperimentovali s aplikacemi technologie AI. Ve světě nemovitostí SetSchedule kontroluje tržní data za účelem generování potenciálních zákazníků pro agenty. Proč je umělá inteligence tím správným nástrojem pro tuto práci?

Umělá inteligence a její sesterské technologické strojové učení jsou ideální, když máte velké množství dat ke zpracování. Počítače mohou sbírat a analyzovat různé datové body mnohem rychleji, než to dokáže člověk. Pokud jde o vedení nemovitostí, je třeba vzít v úvahu celou řadu faktorů: hodnoty nemovitostí v sousedství, demografické údaje, historie prodeje každého jednotlivého domu a stav trhu v regionu, mimo jiné. Shromáždit všechny tyto různorodé zdroje, SetSchedule zkontroluje všechna data určit, které domy s největší pravděpodobností půjdou na trh v blízké budoucnosti.

Nahradí umělá inteligence realitní kanceláře?

Automatizace je dvojsečný meč. Vzhledem k tomu, že pole umělé inteligence a robotiky stále rostou, stává se snazší a snadnější automatizovat úlohy, které dříve vyžadovaly kvalifikovanou lidskou pracovní sílu. Kdykoli technologie převezme jednu část práce, může být snadné si položit otázku, zda vy, pracovník, zastaráte.

Technologie měla zásadní dopad na realitní průmysl. Již léta mohou potenciální kupci a nájemci domů procházet desítky nebo stovky nemovitostí online a řadit je podle různých kritérií. Ti, kteří chtějí prodat svůj dům, mohou jít online a získat odhad hodnoty svého domu, aby zjistili, zda je vhodná doba na prodej. Je dokonce možné provést virtuální procházku mnoha vlastnostmi.

V tomto okamžiku však nemovitosti stále vyžadují lidský dotek. Nákup a prodej domu jsou komplikované a emocionálně složité procesy a kupující i prodávající mají prospěch z toho, že mají vedle sebe někoho, kdo je přes ně provede. Lidský agent lépe rozumí emocionálním aspektům nákupu domu a dokáže posoudit reakce potenciálních kupujících na domy, které vidí, a podle toho upravit svá doporučení.

SetSchedule Recenze, Lidé uzavírají nabídky

Zatímco SetSchedule recenze a navrhuje potenciální potenciální zákazníky, stále je zapotřebí lidského kontaktu s těmito potenciálními zákazníky a určit, zda jsou připraveni prodat svůj domov. Odtamtud člověk seznamuje, prodává a prodává dům. V tomto okamžiku je technologie v lidských rukou užitečným nástrojem, nikoli nevyhnutelným krokem k zastarání. I když může přijít čas, že počítačově generovaný virtuální realitní agent pomůže kupujícím prohlédnout si virtuální prostředí domů, ten den je ještě daleko do budoucnosti a někteří lidé pravděpodobně vždy upřednostňují spolupráci s lidmi.

SetSchedule kontroluje trh, ale stále vyžaduje lidskou mysl, aby plně pochopil a orientoval se v tom, co prodejci a kupující domů skutečně potřebují, a vyjednal prodej, který dělá radost všem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *