Tips for a Successful Moving Day

Pokud jste zjistili, že jste nervózně balili a počítali krabice před dnem stěhování, pak budete souhlasit, že stěhování je velmi stresující proces. Shromáždili jsme několik užitečných tipů, které vám pomohou přepravit vše bez ztráty.

1) Spolehlivý přepravce zboží pro domácnost, zkušení přepravci

Nalezení správného přepravce pro organizaci vašeho přesunu může trvat několik dní. Začněte kontaktováním několika společností a vytvořte srovnávací tabulku. Mimochodem, pokud se pohybujete v Kalifornii nebo mimo ni, doporučujeme www.gms4you.us jako důvěryhodná společnost poskytující kompletní služby.

Při výběru svého stěhovače věnujte pozornost vybavení a službám, které společnost nabízí. Pokud poskytují pro všechny příležitosti pouze jeden typ nákladního vozidla, nemůžete si být jisti rychlostí a kvalitou přepravy. Zeptejte se, zda jsou pohyblivé vozíky vybaveny zdvižnými branami, chodícími rampami, zda stěhovači nesou nářadí. Diskutujte o všech fázích nadcházejícího přesunu se zástupcem stěhovací společnosti. Zeptejte se, jak mohou stěhovači zjednodušit den stěhování a pokud jsou k dispozici balicí služby, mnoho profesionálních stěhovačů poskytuje komplexní řešení. Nebojte se prodiskutovat všechny podrobnosti a dohodnout se na ceně, než začne den stěhování.

2) Seznam věcí a označení krabičky

Aby nedošlo ke ztrátě, zabalte si věci z jedné místnosti do stejně barevně označených polí, takže bude snazší najít přesné věci na novém místě. Doporučujeme na každé políčko nalepit inventář označující, co přesně obsahuje. Napište na krabici nebo seznam připevněte na povrch páskou. I když se to zdá být časově náročné, stojí za to strávený čas. Pokud do každé krabice vložíte číslo, bude snazší zjistit, zda byla každá krabice vyložena.

3) Plán vykládky a umístění

Mnoho lidí zapomíná na vytvoření plánu umístění a nakonec jsou zklamaní, protože už není místo, kam by se dalo umístit krabice. Několik dní před dnem stěhování se tedy připravte na nahrávání věcí. Zkontrolujte výšku a šířku dveří. V případě potřeby možná budete muset zavolat odborníka a dočasně odstranit dveře.

Pokuste se ponechat nějaký prostor v průchozích místnostech a chodbách, aby nedošlo k narušení vykládky. Vytvořte plán označující umístění každé položky. Pokud označujete boxy různými barvami, označte tyto oblasti ve svém novém krytu.

4) Odjezd v době úsvitu nebo o víkendech

Je lákavé naplánovat si přesun později během dne a po dlouhém týdnu balení si dát čas na spánek. Ale v těchto hodinách jsou ulice plné provozu, takže v dopravních zácpách můžete přijít o několik hodin. Pomoc při přemístění objednávek proto u společností, které souhlasí s prací brzy ráno, před zahájením dopravní zácpy nebo o víkendech, ačkoli víkendy mohou být obecně dražší, protože mnoho lidí má k dispozici pouze víkendy pro přestěhování, to znamená že poptávka může být vysoká.

Závěrem

Hledejte stěhovací společnost předem, mnoho lidí to dělá měsíc předem. Abyste mohli bezpečně přepravovat své věci, musíte si vybrat spolehlivého přepravce a prodiskutovat všechny podrobnosti s manažerem. Zeptejte se a najměte doporučené množství stěhovačů, aby byl den stěhování snadný a efektivní. Sbalte si věci a nábytek pomocí metody označování a ke každé krabici připojte inventář. Připravte si místo pro pohyb předem a vyberte správný čas a den pro přesun. Hodně štěstí!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *