Top 4 of the Most Worth Buying Xiaomi Products You Must Not Miss

Xiaomi, jedna z největších společností v oblasti elektroniky, se může pochlubit produkty s výkonnými funkcemi a sofistikovanou technologií za nejlepší cenu za rozpočet. Společnost Xiaomi zaujala svět svou širokou řadou vynikajících smartphonů Xiaomi, mobilních aplikací, notebooků a související spotřební elektroniky. Protože na trhu je k dispozici tolik možností produktů Xiaomi, připravili jsme kompilaci s nejlepšími produkty Xiaomi. Všechny tyto produkty se pyšní hodnotou za peníze, kterou je těžké překonat.

Nejlepší 4 z nejvýhodnějších nákupů produktů Xiaomi online

Ano, Xiaomi nyní vyrábí doslova všechno a mnozí ho milují. Zde jsou některé z nejvýhodnějších produktů Xiaomi. Pokračujte dolů, pokud si chcete přečíst seznam nejlepších.

1. Xiaomi Mi Box S

Další z superchladných vychytávek Xiaomi jsou jejich Mi TV Box , plnohodnotná 4K Ultra HD streamovaná Android TV, která promění jakoukoli televizi s portem HDMI na inteligentní.

Upřímně řečeno, spousta televizních pořadů je tak starých a zastaralých. A stále roste počet spotřebitelů, kteří se vzdávají kabelového předplatného a využívají streamování. Jsou na trhu a hledají plnohodnotný streamovací box kompatibilní s inteligentními domy, který mohou použít pro přístup k obsahu, jako je Netflix, YouTube a další. V tomto případě se Mi Box S hodí.

Jak očekáváte, proces nastavení procesu Mi Box S je přímočarý. Jakmile zapojíte Mi Box S a také připojíte kabel HDMI k televizoru, měli byste být připraveni.

Mi Box S přichází s videem 4K HDR, hlasovým ovládáním Google Assistant a integrovanou podporou Chromecastu, která vám umožní přenášet obsah z telefonu. Jedná se o jednoduché zásuvné řešení, které vnáší nový život do ne tak chytrých televizorů. Nyní má cenu pouhých 99 USD a je k dispozici na stránkách Mi.com a Gshopper. Připravte se tedy pro změnu vyškrábat ty zastaralé televizní pořady ze svého seznamu.

2. Mi TV Stick

To je pravda, Xiaomi také vyrábí TV stick! Když většina z nás o tom přemýšlí dálkové ovládání Android TV, myslíme na Fire TV Stick Amazonu. Ale teď má Xiaomi také vlastní Mi TV stick. Mají plnohodnotné rozhraní Android TV a spolehlivý výkon streamování 1080p, umožňují jakékoli televizi chytřejší za zlomek ceny. Kromě toho je tento přenosný televizní dongle certifikován pro spuštění bezpočtu aplikací v Obchodu Play. Konec konců; Xiaomi Mi TV Stick by měl být skvělým vstupem do světa streamovacích médií.

3. Čistička vzduchu Mijia 2

Skvělý čistič vzduchu je důležitý pro zdraví. Může to mít velký vliv na kvalitu vzduchu. Aby se ale kvalifikoval jako skvělý, musí být dostatečně silný, aby čistil vzduch na velké ploše a dostatečně efektivní z hlediska nákladů. Na trhu je k dispozici mnoho možností čištění vzduchu, ale jen málo z nich splňuje normy. Po testování na trhu je výjimečný čistič vzduchu Xiaomi Mijia 2 nejlepší z nich.

Čistič vzduchu Mijia, který je vybaven filtry HEPA (vysoce účinný částicový vzduch), může během jedné hodiny snížit těžké znečištění PM 2,5 v obytné oblasti 260 metrů krychlových až o 99,97%. Pokud tedy máte ve svém prostředí vysokou hladinu částic a těkavých organických sloučenin, pak bude čistička vzduchu Mijia 2 vaší dokonalou volbou.

Jednou z nejlepších věcí je, že čistička vzduchu Mijia 2 může také měřit kvalitu vzduchu, vlhkost a teplotu. Tyto informace můžete sledovat a snadno ovládat stroj v aplikaci Mi Home. Díky kompaktní formě, tichému provozu a možnosti přepnutí do nočního režimu je čistička vzduchu Mijia 2 obzvláště vhodná pro váš domov.

4. Náramek Mi Band 5

Pokud jste hledali solidní celkový fitness tracker, náramek Xiaomi Mi Band 5 může být dokonalým snímačem.

Náramek Xiaomi Mi Band 5 (v některých regionech také Mi Smart Band 5) je nejnovější z řady fitness trackerů Xiaomi, která se stala celosvětovým hitem od roku 2015. Převzetí štafety od předchůdce v maratonu zdravého životního stylu, Xiaomi Mi Band 5 přináší velká vylepšení displeje, senzorů a dalších doplňků.

Xiaomi Mi Band 5 obsahuje 11 typů režimů sledování aktivity, které pokrývají širokou škálu populárních sportů, spolu s freestylovými cvičeními. Na základní úrovni získáte sledování kroků, vzdálenost, kalorie a sedavé výstrahy, které vám připomínají přesun z Mi Bandu 5. Dále také sleduje stres, spánek, menstruační cykly a toto se také zobrazuje na pásmu a v aplikaci.

Jako nejnovější fitness tracker Xiaomi, Mi Band 5 dělá práci za skromnou cenu 40 $. Především, pokud se díváte na velmi dobře zaoblený fitness tracker, pak Mi Band 5 může nabídnout bezkonkurenční hodnotu za peníze.

Gshopper: Nejspolehlivější nákupní web pro nákup produktů Xiaomi

Nakupování produktů Xiaomi online někdy znamená brodit se nekonečnými výsledky vyhledávání Google. Existuje však internetový obchod téměř se vším. Jako jedna z nejvyhledávanějších online nákupních platforem můžete v Gshopperu snadno objednat cokoli kliknutím na tlačítko. Se silnou podporou velkých dat a technologie AI může Gshopper automaticky identifikovat horké produkty pro globálního nakupujícího a poskytovat jim intimní služby.

A co víc, na Gshopperu je také stránka věnovaná produktům Xiaomi, která zahrnuje smartphony a inteligentní domácí produkty Xiaomi. Pokud hledáte online nákupní platformu pro nákup produktů Xiaomi, Gshopper může být vaší první volbou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *