Top games with social features

Pokud jste jedním z nich, nebojte se – zde jsou 4 skvělé hry, které vám umožní komunikovat a poznat nové přátele:

Crossing zvířat: New Horizons

Animal Crossing vás dostane na ostrov s nepředvídatelnými a přátelskými obyvateli, kteří jsou ovládáni AI. Je to hra typu sandbox, kde můžete dělat, co se vám líbí, a odpočívat nebo terraformovat celé dny.

Zábava tím nekončí. Animal Crossing New Horizons hrají miliony lidí a můžete naskočit do letadla a navštívit ostrovy jiných lidí. Můžete obchodovat, chatovat nebo dokonce uspořádat virtuální shromáždění svého druhu!

Baccarat

Baccarat je nadčasová klasika, která se běžně hraje v tradičním kasinu. Technologie to však učinila tak, že si můžete užít baccarat v pohodlí svého domova.

Existují živé hry baccarat, které napodobují skutečný zážitek z kasina, a některé umožňují funkce chatu ve hře a další.

Střet klanů

Clash of Clans, populární hra, která strávila měsíce seděním na vrcholu stažených a přehrávaných grafů, je super zábavná, zvláště když jste ve skupině.

Jádrem CoC je strategická hra, jejímž cílem je zničit nepřátelskou základnu a bránit svou vlastní základnu před útočníky. Hráči mohou vytvářet „klany“ a koordinovat útoky, aby dosáhli většího úspěchu. K dispozici je také žebříček pro ultra-konkurenceschopného hráče se spoustou času a bez ztráty.

Fortnite

Fortnite je samotná definice sociální hry. Hrajete s jinými hráči nebo proti nim, abyste dosáhli společného cíle a získali hodnosti. Jeho režim Battle Royale má stovku hráčů, kteří se snaží přežít ve hře free-for-all!

Fortnite má dokonce virtuální salonek s názvem Party Royale, kde si můžete jen tak vyrazit s přáteli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *