Wanted and Unwanted Rewards – IMC Grupo

Jako hráči jsme začali kořist brát jako samozřejmost. Zabijete monstrum, upustí nějaké věci, tak to má být. Máme spoustu takových haraburdí. V 90% času se nemůžeme obtěžovat podívat se na to, co jsme zachytili, protože víme, že je to většinou odpad, který je vhodný pouze k recyklaci, rozebírání pro materiály nebo infuzi. Existuje však i jiný druh kořisti. Druh, který dostaneme, pouze pokud jsme pro něj skutečně pracovali.

Když někdo získá odměnu od Zkoušky Osirise, představujeme si opravdu skvělé věci. V závislosti na tom, jak dlouhá je vaše řada, získáte od Luminous Engrams postupně výkonnější zařízení. A každý týden se loot pool aktualizuje, takže nikdy nedostanete totéž. Například tento týden můžete získat následující:

  • Za 3 vítězství – The Scholar Scout Rifle
  • Za 5 vítězství – nová přilba, součást sady tematických brnění
  • Za 7 výher – rukavice stejné tematické sady brnění
  • Pro bezchybné vítězství – Exile’s Curse (Adept) jedinečná fúzní puška
Nejvyhledávanější kořist v rámci této aktivity je však ta, kterou hráči získají z majáku. Tento týden jsou nabízeny dva exkluzivní předměty – exotický a exotický shell duchů. To je to, co opravdu stojí za námahu dosáhnout bezchybné série vítězství.

Správná motivace vytváří dokonalou výzvu

Odměny za zkoušky jsou vždy požadovány a jsou velmi rozmanité. To je to, co vtahuje hráče do této aktivity, a také důvod, proč má takový požadavek na vysokou dovednost. To vytváří jedinečné prostředí. Jedná se o herní režim, který by mohl existovat i mimo hlavní hru. Je tak úhledně navržen, že každý má vždy dobrý důvod to alespoň vyzkoušet.

Když odměny stojí za to, někteří hráči začnou předvádět své dovednosti propracovanějšími způsoby. Věci jako předvádění jejich nejdelší řady devs nemysleli. Je to další výzva pro ty, kteří chtějí prokázat své dovednosti. To nám říká jen to, jak úspěšný je tento herní režim. Ale co je nejdůležitější, to, co se stalo tak úspěšným, je inteligentní a flexibilní systém odměn.

Systém se velmi liší od vašeho typického druhu „zabijte padoucha – získejte nějaké věci pro své potíže“. Je to systém, který neustále přitahuje hráče, nutí je vracet se pro další a nutí je se zlepšovat. Každý ví, že příští týden to bude něco jiného, ​​takže i když selžete a nedostanete toho moc teď, můžete vždy počkat na další reset a zkusit štěstí. A vždy to bude stát za tu námahu. To je tak skvělé na odměnách ze zkoušek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *